Koláž obrazů z galerie

Výstavy

VÝSTAVY 2019

17. 6.-27. 7. 2019 Petra McGrath – The Australian Story

13. 5.-8. 6. 2019 Miloš Chromek – Monochromatika 3

10.-25. 4. 2019 22. ročník Salonu filmových klapek 2019

11.-30. 3. 2019 Henni Polo a Zuzana Štěpánková – Světlo mandal

4. 2.-9. 3. 2019 Zimní salon

7. 1.-2. 2. 2019 Jana Predikantová – Obrazy

VÝSTAVY 2018

23. 11.-31. 12. 2018 Vánoční salon

29. 10.-20. 11. 2018 Klapkaři popáté

8.-27. 10. 2018 Michal Halva – Obrazy

12. 9.-6. 10. 2018 Podzimní salon

21. 8.-3. 9. 2018 Letní salon II

16. 7.-4. 8. 2018 Květoslava Koubová Wranová – Obrazy

4. 6.-14. 7. 2018 Letní salon

9. 5.-2. 6. 2018 Petra Němečková – Mandaly La Petien

4. 4.-7. 5. 2018 Jarní salon

26. 3.-2. 4. 2018 21. ročník Salonu filmových klapek 2018

1.-24. 3. 2018 Richard Pachman – Světlo

6.-28. 2. 2018 Zimní salon

8.-27. 1. 2018 Petr Hoplíček – Obrazy

VÝSTAVY 2017

6.-25. 11. 2017 Marek Brodský – Obrazy

11. 9.-7. 10. 2017 Jiří Salajka – Krajina hluboko dole

24. 7.-19. 8. 2017 Olga Vychodilová – Grafika

11. 5.-3. 6. 2017 Margarita Levin – Obrazy

5.-19 4 2017 20. ročník Salonu filmových klapek 2017

7. 3. -1. 4. 2017 Taťána Havlíčková – Trofeje

9. 1. -28. 1. 2017 Samuel Kollárik – Soukromé fabulace

 

VÝSTAVY 2016

1. 11. -19. 11. 2016 Petr Hajda – Obrazy

11. 7. -3. 8. 2016 Irena Wagnerová – Obrazy

10. 5. – 1. 6. 2016 Jana Krohe – Obrazy, litografie, plastika

1.4. – 12. 4. 2016 19. ročník  Salonu filmových klapek 2016

2. – 31. 3. 2016 Emma Srncová – Litografie

3. -29. 2. 2016 Taťána Havlíčková – „Pohár radosti“

12. 1. – 30. 1. 2016 Otakar Hudeček – „Tiché kouzlo věcí“

 

VÝSTAVY 2015

5. 12. 2015 – 9. 1. 2016 Vánoční salón

2. – 30. 12. 2015 Martin Vencl – Obrazy

1. 10. 2015 – 31. 10. 2015 Olga Stárková – Obrazy & Andrea Kubínová – Keramika

1. 9. – 30. 9. 2015 Ondřej Kočár – Olomoucká zákoutí

3. 8. – 31. 8. 2015 Soňa Mrázová – Role, obrazy a objekty

3. 7. – 1. 8. 2015 Renate Burger – Obrazy

2. 6. – 1. 7. 2015 Ivana Olšanová – Genesis

4. 5. – 30. 5. 2015 Josef Synek -Obrazy & Vlastimil Teska – Objekty

7. 4. – 2. 5. 2015 Ludmila Kolková – Gobelíny

9. 3. – 4. 4. 2015 Dagmar Dudová – Zátiší,

9. 2. – 7. 3. 2015 Jarmila Přibylová – Chvalozpěv na stvoření

VÝSTAVY 2014

2. 12 2014. – 3. 1. 2015 Viktorie Chaloupková – Křídla naděje

6. 11. – 29. 11. 2014 Josef Bruckmüller – Poutám proměnlivé

1. 10. – 5. 11. 2014 Petr Válek – Šingo šoko šal

1. 9. – 30. 9. 2014 Milada Plavčić-Lipčíková – Obrazy

4. 8. – 29. 8. 2014 Stanislav Havlík – Obrazy

8. 7. – 2. 8. 2014 Česká a moravská krajina – Obrazy

2. 6. – 5. 7. 2014 Ak.mal. Miroslav Konrád – Obrazy, akvarely & Petr Schel – Plastiky

5. 5. – 31. 5. 2014 Jiří Salajka – Obrazy, monotyp